Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hukukcugenc kim?
08-11-2008, 04:29 AM
Yorum: #1
Hukukcugenc kim?
Siteyi kim yapıyor, kim bu admin, admin ne iş yapar, neden bu siteyi kurdu?

Admin hiçkimse, aslında admin hepimiziz!
Admin adının bilinmesini istemiyor, çünkü adının hiçbir önemi yok. O aslında internet ve hukuk konusunda çok önemli işler yapmış biri de olsa adını gizli tutuyor. Çünkü hepimiz birer adminiz, çünkü amacımız bir, o da salt hukuk!

Sitenin admini ne iş mi yapar? Doğal olarak admin hukukçu, bir profesyonel, belki de bir avukat, belki de öğrenci. Kim bilebilir ki? Ama en azından hukuk fakültesi ile ilgisi olduğunu, internet ve bilgisayar konusunda tam bir uzman olduğunu bilmeniz yererli gelir umarım.

Admin neden bu siteyi kurdu, yeterince hukuk sitesi var ki...
Hayır hiçbir zaman yeterli değil. Hukuk sitelerini beğenmiyorum. Neden mi beğenmiyorum? Site hakkındaki bu kısma yazmaya uygun görmediğim bazı Türk hukuk sitelerindeki despot, katı, bir meslektaşına reva görmemesi gereken yakışıksız tavırlardan usandığım için, hukukçuyu cendere altına alıp, kendi bildiğini deklare etmeye/ettirmeye çalışan bir hukuk sitesinden usandığım için, kendilerini hukuk alimi gösterip, diğer tüm hukuk sitelerini internetten kazımayı hedef edinmiş bir siteye tepki için... Ve en önemlisi hukukun kalbinin attığı en genç hukuk sitesini yaratmaya karar verdiğim için...
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Özel Reklam alanı:
ISP Özel Güvenlik şirketi

hukukhukuk aramaYasam ve Insanlar

Hukuk Sitesi PORTAL