Yeni Yorum Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gsm hat hakkında
02-09-2009, 02:51 AM
Yorum: #1
Gsm hat hakkında
Merhaba;
Kendi adıma resmi olarak kayıtlı avea faturalı hattı kullanması ıcın arkasıma vermıstım aveanın sıstemlerınde ardasım kullanıcı olarak kayıtlı 12.05 tarıhınde hattı ıptal ettırdım arkadasıma gecmıs ay ve mevcut aya aıt faturaların gelecegını bıldırdım gecmıs aya aıt fatura odemesı yapılmıs fakat kapatılan aya aıt fatura odeme yapılmaması sebebıyle 3 ay sonra adıma kayıtlı tum avea hatlar yasal takıb nedenıyle gecıcı olarak kullanıma kapatıldı. arkadasımla konuyu yazılı ve sozlu gorustugumuzde once faturanın cıkmadıgı , ulasmadıgını belirterek kendıne aıt borc olamadıgını ıdda ettı avedan borca ıt detaylı fatura cıkardıgımızda kendısının oldugunu kanıtlamıs oldum odemeyle ılgılı durumunun ıyı olmadıgı benım ödeme yapmamı ay basında maas alınca odeme yapacagını belırtmesıne ragmen odemeyı yapmamak ıcın saldırgan bır ruh halınde davranıslar segıleyıp borcu kabul etmıyor borcu borcla kapattıgım ıcın suan maddı olarak zor durumdayım yasal olarak arkadasımdan bu parayı alabılmek ıcın nasıl bır yol izlemeliyim yardımlarınıza acil olarak ıhtıyacım var
şimdiden tsk ederim..
Yeni Yorum Gönder 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Özel Reklam alanı:
ISP Özel Güvenlik şirketi

hukukhukuk aramaYasam ve Insanlar

Hukuk Sitesi PORTAL