Yeni Yorum Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dava açma ve kazanma
16-02-2010, 01:35 PM
Yorum: #1
Dava açma ve kazanma
Öncelikle herkese merhaba.
Dün meydana gelen bir olayda kendim adına şok yaşadığım vukuatı mahkemeye götürmeyi düşünüyorum hepinizin yardımlarını bekliyorum.arabada 4 kişi giderken hatalı şekilde yola giriş yapan araca arkadan çarptık kendi aramızda halledebileceğimiz bir olay ama karşı taraf olayı polise kadar götürdü arabayı kullanan arkadaşım kayıplara karıştı bunun nedeni geçen günlerde gene bi kaza yapması sorduğumuzda korktum demesi polis kimlik istiyor arabayı biz kullanmadığımız için vermiyoruz daha sonra polis arabayı bağlamaya falan kalkınca çıkardım kimliğimi verdim sürücü olmadığım halde sürücü gibi işlem yapıldı birazda alkollüyüm bu arada arkadaş geldi polise sürücü bu diyoruz polisin umrunda değil alkolmetreye üfledim ilk üflediğim 42 prml çıktı polis tatmin olmadı bidaha üfledim anlayamadığım bi şekilde 106 prml oldu çarptığımız araçtaki iki kişide aracı kullanan arkadaşımızı gösterip şoför bu arkadaştı dedi ama polis ısrarla cezayı bana yazdı ehliyetime el koydu gitti.

1.öncelikle nerelere yada nereye başvurabilirim? (sulh,idare mahkemesi)

2.dava açsam kazanma oranım nedir ?

3.trafik cezası iptal davası ortalama nekadar sürer.
Yeni Yorum Gönder 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Danıştay'da Unvan Değişikliği Sınavlarının İptali Emsal Dava teknik_er 4 12,114 17-04-2009 06:03 PM
Son Yorum: teknik_er

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Özel Reklam alanı:
ISP Özel Güvenlik şirketi

hukukhukuk aramaYasam ve Insanlar

Hukuk Sitesi PORTAL