Yeni Yorum Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mustafa filmi sinemalardaymış
09-11-2008, 03:51 AM
Yorum: #1
Mustafa filmi sinemalardaymış
Mustafa olmasaydı ben bugün bu yazıları yazamıyordum. Yazıyor olsaydım ya ingilizce ya fransızca ya da yunanca yazıyordum belki de...

Kim bu MUSTAFA?
Mustafa Kemal ATATÜRK !

Nasıl bir film bu? Nasıl da basite indirgerler? Nasıl hafife alırlar? Hatta nasıl ti'ye alırlar?

Peki şöyle diyeyim; Mustafa ayyaşmış, alkolikmiş, vs. vs. imiş.

Eh Mustafa bu kadar kötü meziyete rağmen neler yaptı diye yazmaya başlasam sayfalar dolar. Kurtuluş mücadelesi bir yana kurtuluş savaşından sonra bile yaptıkları tam bir mucize.
Soruyorum, şimdiki hükümetimizin 5 yıllık kalkınma planı var mı? 10 yıllık? 50 yıllık? YOK.
Peki Mustafa Kemal Atatürk 5 yıllık planlar yapmış mıydı EVET.
Bugün ise Amerikayı Amerika yapan şeyin bu uzun vadeli kalkınma planları olduğunu dünya alem biliyor ve gıpta ediyor.

Mustafa ayyaşmış öyle mi? Hadi bakalım için Mustafa kadar, olabilecek misiniz bir Mustafa? Siz ayyaş değilsiniz, Mustafa olabiliyor musunuz? Kimsiniz siz? Sırf eleştiren, çamur atan, ama icraat yapamayan kişilersiniz.

Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz!

http://www.hukuki.net sitesinde de yazmıştım; Siz Mustafa'nın kargaları ile uğraşacağınıza, Recebin tavuğu ile uğraşın !

* Nedense Mustafa Kemal Atatürk'ün tarlada ekinleri kargalar yemesin diye teneke çaldığı her kitapta vardır...
Yeni Yorum Gönder 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Özel Reklam alanı:
ISP Özel Güvenlik şirketi

hukukhukuk aramaYasam ve Insanlar

Hukuk Sitesi PORTAL